Productomschrijving
UYN Trekking Wave Sokken Heren, grijs (grey rock/sage green)
Warmte en buitengewoon comfort - dat is het motto van de UYN Trekking Wave sokken, die zijn ontworpen voor liefhebbers van wandelen in de bergen en koude gebieden.
Kostbare materialen zoals kasjmier en merinoswol worden gecombineerd met de hoge prestaties van Natex-vezels van biologische oorsprong. Het resultaat is een uitstekende isolatie en een perfecte regeling van de voettemperatuur, maar ook extreem korte droogtijden.
Dankzij de Shockwave Padding Technology worden de schokken geabsorbeerd tijdens het wandelen en wordt de druk verdeeld over de Shockwave-lijnen. In het weefsel geïntegreerde 3D-structuren beschermen de bijzonder kwetsbare delen van de voet en garanderen een aangenaam gevoel van welzijn tijdens de hele wandeling.
KOELE LUCHTBLOEMEN
3D-structuur met microkanalen voor luchtcirculatie; houdt de voeten droog en op een comfortabele temperatuur
Preshock Shield
Schokabsorberend, bescherming voor de gevoelige achillespees met 3D-breiwerkstructuur.
Schokgolfvulling
Absorbeert schokken en slagen specifiek in blootgestelde delen van de voet. Drukpieken worden verdeeld en verminderd langs de schokgolflijnen.
Fusyon Kasjmier
Het fijne haar KASCHMIR, dat afkomstig is van de gelijknamige geitensoort, staat bekend om zijn ongeëvenaard draagcomfort. De kostbare vezels combineren verschillende buitengewone eigenschappen: Ze zijn extreem zacht, warm en overtuigen bovendien door hun lage gewicht en hun robuustheid en lange levensduur. Tijdens het dragen wordt het vocht effectief afgevoerd en kan de huid beter ademen. De nieuwste baanbrekende prestatie van het merk UYN is de samensmelting van het fijnste kasjmierhaar en Primaloft-isolatiegarens in één product. Met uitzonderlijke zachtheid, lichtheid en indrukwekkende warmte-eigenschappen wordt een nieuw niveau van comfort en functionaliteit bereikt.
NATEX
Het speciale garen NATEX heeft een heel bijzonder effect: Het laat de natuur werken voor uw welzijn. Natex is 25% lichter en droogt tot 50% sneller dan vergelijkbare vezels. Dit 100% organische materiaal is ook extreem elastisch en zijn antibacteriële eigenschappen minimaliseren geuren.



